Spektrálne fotometre,odchýľka farebného odtieňa

Spektrálne fotometre modelovej rady Spectro-guide® gloss na stanovenie odchýľky farebného odtieňa.

Technický list : AD-Chémia s.r.o. Spectro-guide 01.01.2017 WP

Spectro-guide 45/0 gloss

Totálna kontrola vzhľadu povrchu – farebný odtieň a lesk v jednom prístroji .

Na všeobecné vlastnosti vzhľadu povrchu resp.povrchových úprav vplývajú hlavne dva faktory a to : farebný odtieň a lesk povrchu..Vzorok rovnakej farby ale s vyšším leskom je vizuálne tmavší a viac sýtejší ako s leskom nižším.Preto je potrebné oba atribúty pravidelne kontrolovať.Prístroj Spectro-guide ponúka kontrolu obidvoch parametrov jediným prístrojom.Takže pre prípady nezhôd sú výsledky jasne definované v každej situácii.

 

 

Spektrálne fotometre X-Rite – modelová rada Ci 6x na stanovenie odchýľky farebného odtieňa.

X-Rite Ci62

Technický list : AD – Chémia s.r.o. – Cenník + tech.info spektrálnych fotometrov X-Rite Ci6x 01.01.2017 WP

Výkonné spektrálne fotometre Ci 6x poskytujú rýchle a presné informácie o meranom odtieni na rôznych typoch materiálov – papiera, lakoch, plastoch, textíliách, materiáloch v práškoch a granulách. S programami QA-Master umožňujú vyhodnocovanie nameraných dát a ich archiváciu, s programami Formulation-Master umožňuje receptúrovanie odtieňov.

 

 

Spektrálne fotometre 3NH – modelová rada YS 30xx           

3NH YS3060

                                                               

Spektrofotometre série YS30xx využívajú duálne režimy bluetooth alebo USB na prenos dát do PC. a Široké použitie a možnosť vyhodnotenia v dodávanom softwéri zaručujú kompatibilitu s mnohými známymi značkami. Merací otvor 8 mm, 4 mm alebo voliteľne iná veľkosť otvoru.Pomocou prídavného UV svetla pri modeli YS3060 je zvýšená presnosť a pomocou rozšírených funkcií software v PC sú prístroje tejto modelovej rady veľmi dobrou voľbou pri výrobe a aplikácii farieb a riadení kvality procesov lakovania.